Zespół Szkolny w Stanisławowie

Odnośniki

Banery

• elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP

Komputery dla uczniów klas czwartych

Szanowni Rodzice uczniów klas czwartych Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Stanisławowie, zapraszam Państwa po odbiór laptopów dla Waszych dzieci - uczniów klas czwartych.

Odbiór osobisty przez rodzica/opiekuna prawnego po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu (tel. 25 757 54 79 w. 22) oraz zadeklarowaniu, czy będzie to przejęcie na własność, czy użyczenie.

Do odbioru proszę przygotować następujące dane:

1. Imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej oraz nr telefonu komórkowego rodzica/prawnego opiekuna czwartoklasisty;

2. Imię i nazwisko oraz PESEL ucznia.

Proszę o zabranie dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości (np. karta pobytu).

Przed uzgodnieniem terminu odbioru proszę o zapoznanie się ze wzorami umów przekazania na własność oraz użyczenia celem podjęcia odpowiedniej decyzji.

wzór umowy przekazania na własność

wzór umowy użyczenia

Poniżej sposób dokonywania zgłoszeń serwisowych w ramach gwarancji oraz specyfikacja przekazywanych laptopów.

Metryka

• autor lub odpowiedzialny za treść: Jan Leś